تبلیغات
( Ardabil Fishing ) اردبیل فیشینگ - طعمه پاشی توسط چوب ماهیگیری

 

یکی از عواملی که باعث می شود یک ماهیگیر در ماهیگیری موفق به صید ماهی ایده آل شود با استفاده از سیستم طعمه پاشی می باشد که بهترین حالت طعمه پاشی با قایق می باشد. آیا همیشه قایق در دسترس می باشد. در این مقاله با سیستم طعمه پاشی به فاصل دور تر از سال بدون استفاده از قایق آشنا می شوید . . .

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پر کردن سبد طعمه پاش از طعمه ها

در این روش ماهیگیر با استفاده از سبد مخصوص طعمه پاش و چوب و چرخ ماهیگیری می تواند به هر میزان که سبد طعمه پاش را پرتاب کند محیط مورد نظر را طعمه پاشی کند. در این روش از سبدی استفاده می شود که انتهای این سبد به صورت شناور می باشد و در هنگام پرکردن این سبد از طعمه ها قسمت بالای آن سنگین تر از انتهای آن می شود و در هنگام پرتاب سبد در مکان مورد نظر قسمت شناور سبد به سمت بالای آب قرار میگیرد و در سبد به سمت پایین قرار میگیرد و طعمه ها به راحتی از سبد خارج شده و در مکان مورد نظر پاشیده کمی شود.

در ایبن سبد ما از موادی استفاده می کنیم که ماهی مورد نظر به خوردن آن علاقه شدید دارد مانند انواع حبوبات و طعمه های بودار و نان خشک و خورده شیرینی ٫ باید توجه داشت که طعمه ها نباید چسبنده و خمیر باشند تا به راحتی از سبد طعمه پاش درون آب ریخته شوند.

طعمه حبوبات و بلغور جو و گندم و غذای ماهی های اکفریومی مانند لوفاک پیشنهاد می شود.

 

با تشکر از ابی فیشر عزیز

منبع سایت فیشرز

 

نظر یادتون نره ماهیگیران عزیز

 

 
موضوعات مرتبط : طعمه های ماهیگیری،


تاریخ : یکشنبه 28 آبان 1391 | ساعت 22 و 14 دقیقه و 33 ثانیه | نویسنده : ابراهیم ارجمند | نظرات
.